Uzavřené kabiny ve zděném provedení

Eltraf Kralice

lakovna transformátorových stanic

více informací >

Eltraf Kralice

Zděná kabina s kazetovým mezistropem a suchým odlučovacím systémem s kombinovaným režimem stříkání sušení o rozměrech (l x š x v) = 7, 7 x 5,9 x 3,5 m. Termoventilační jednotka na propan-butan, filtr s aktivním uhlím, odsávací ventilátor vně budovy.

 

Kool Trading Třešť

lakovna velkých svařenců

více informací >

Kool Trading Třešť

Zděná průjezdní stříkací kabina o rozměrech d x š x v =15 x 6 x 5,5 m se suchým odlučováním a kombinovaným režimem stříkání – sušení, termoventilační jednotka na zemní plyn včetně kompletní přívodní a odsávací vzduchotechniky s rotačním rekuperátorem, elektroinstalace.

 

Montex Kolín

lakovna nástaveb nákladních automobilů

více informací >

Montex Kolín

Zděná tryskací komora o rozměrech l x š x v = 15 x 5 x 4,4 m se zpětnou dopravou abrasiva, zděná stříkací kabina o rozměrech l x š x v = 15 x 5 x 5,5 m se suchým odlučovacím systémem a kombinovaným režimem stříkání – sušení, termoventilační jednotky na zemní plyn, plechová stříkací kabina o rozměrech
l x š x v = 9,2 x 4,5 x 3,6 m se suchým odlučovacím systémem a kombinovaným režimem stříkání – sušení, termoventilační jednotka na zemní plyn, odsávací jednotky u obou kabin s emisními filtry s aktivním uhlím, přívodní a odsávací vzduchotechnické potrubí, elektroinstalace.

 

JMB Piesok

lakovna dílů stavebních strojů

více informací >

JMB Piesok

Zděná ruční odmašťovací kabina o rozměrech l x š x v = 10 x 5 x 4,5 m, zděná stříkací kabina o rozměrech l x š x v = 9,5 x 4,8 x 4,5 m se suchým odlučovacím systémem, zděná sušící kabina o rozměrech l x š x v = 9 x 3,5 x 3,5 m, odsávané pracoviště tmelení, podlahový dopravník včetně přesuvny, vzduchotechnika, elektroinstalace.

 

PROGRES OK Přerov

lakovna ocelových konstrukcí

více informací >

PROGRES OK Přerov

Dvě zděné kombinované stříkací kabiny o rozměrech 14,7 x 4,4 (5,7) x 3,5 m (dxšxv) pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí. Ohřev vzduchu zemním plynem, sušící teplota 80°C. Kabiny osazeny podlahovým suchým filtračním systémem. Manipulace s výrobky pomocí zavážecích vozíků.

 

SCHÄFERMENK Dýšina

lakovna svařenců

více informací >

SCHÄFERMENK Dýšina

Dvě zděné kombinované stříkací kabiny o rozměrech (lxšxv)=14 x 5,6 x 5,7 m, strojovna vzduchotechniky umístěná na stropě kabiny, kompletní přívodní a odsávací vzduchotechnika včetně rotačních výměníků, odsávací jednotka s emisním filtrem, elektroinstalace.

Ohřev vzduchu zemním plynem, sušící teplota 80◦C. Zděná tryskací kabina o rozměrech (lxšxv)= 14 x 5,8 x 5,7 m včetně kompletní technologie. Linka povrchových úprav sestávající z podlahového stříkacího boxu, prostoru vytěkání, plechové izolované sušky na zemní plyn o rozměrech (lxšxv)=6 x 2 x 3,5 m, ručního podvěsného dopravníku o nosnosti 1 000 kg na závěs, přívodní termoventilační jednotky, kompletního vzduchotechnického potrubí a elektroinstalace.

Ruční podvěsný dopravník obsahuje dva elektrické spouštěcí úseky pro zavěšení výrobku a manipulaci s výrobkem během nanášení nátěrové hmoty.

 

PKD Dačice

lakovna ocelových konstrukcí

více informací >

PKD Dačice

Dvě zděné stříkací kabiny se suchým odlučovacím systémem s kombinovaným režimem stříkání – sušení o rozměrech l x š x v = 18,45 x 3,8 x 4 m. Dvě termoventilační jednotky na zemní plyn umístěné nad kabinami s přepínáním na dvě sekce. Vzduchotechnické potrubí včetně rotačního rekuperátoru a využívání odpadního tepla z kogenerační jednotky. Manipulace s výrobky pomocí kolejových vozíků.

 

KARS Vrdy

lakovna autobusů

více informací >

KARS Vrdy

Zděná stříkací kabina se suchým odlučovacím systémem s kombinovaným režimem stříkání – sušení rozdělená na dvě části o rozměrech l x š x v = 15,2 x 5 x 4,2 m a 5,75 x 5 x 4,2 m. Termoventilační jednotka na zemní plyn s přepínáním na 3 sekce umístěná vedle kabiny, vzduchotechnické potrubí, elektroinstalace, rozvod tlakového vzduchu.

 

Posad -Tech Montage Valašské Meziříčí

lakovna ocelových konstrukcí

více informací >

Posad -Tech Montage Valašské Meziříčí

Zděná stříkací kabina o rozměrech (l x š x v)=13 x 6 x 5 m se suchým odlučovacím systémem s kombinovaným režimem stříkání – sušení obsluhovaná dvěma vzduchotechnickými strojovnami, termoventilační jednotky na zemní plyn, přívodní a odsávací vzduchotechnické potrubí s rotačními rekuperátory, elektroinstalace.

 

Svitstroj Svit

lakovna ocelových konstrukcí

více informací >

Svitstroj Svit

Zděná stříkací kabina o rozměrech (l x š x v)=15 x 6 x 4,5 m se suchým odlučovacím systémem s kombinovaným režimem stříkání – sušení obsluhovaná jednou vzduchotechnickou strojovnou na zemní plyn s přepínáním na dvě poloviny, přívodní a odsávací vzduchotechnické potrubí s rotačním rekuperátorem, elektroinstalace.

 

Škoda JS Plzeň

lakovna velkoobjemových nádob

více informací >

Škoda JS Plzeň

Zděná stříkací kabina s otevřeným stropem pro zavážení výrobků jeřábem o rozměrech (l x š x v)= 35,3 x 8,7 x 7,25 m se suchým odlučovacím systémem umístěným v potrubí u bočních stěn obsluhovaná dvěma vzduchotechnickými strojovnami na zemní plyn, emisní filtry s aktivním uhlím, odsávání úpravny nátěrových hmot, přívodní a odsávací vzduchotechnické potrubí s rotačními rekuperátory, elektroinstalace.

 
FILTRACEVirtuální prohlídka


Charitativní zápas | 29.09.2015

Dne 25.9.2015 se konal charitativní zápas, který jsme velice rádi finančně podpo...


Pracoviště povrchových úprav | 20.07.2015

V červnu byla dokončena realizace kompletního pracoviště povrcjhových úprav pro ...

Kovolak Kovolak
Marie Majerová 1152
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika
 
tel.: +420 569 726 060
fax: +420 569 713 214
email: kovolak@kovolak.cz