Kovolak s.r.o.

Marie Majerové 1152
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika

IČO: 49812416
DIČ: CZ49812416
ZJ: 484 000 Kč
Spisová značka: C4893, RS v Hradci Králové
Zapsaná dne: 7.9.1993


Zvětšit mapu
Tel.:

Fax:
E-mail:
+420 569 726 060
+420 569 721 101
+420 569 713 214
kovolak@kovolak.cz

 

Ing. Jan Fiala Telefon+420 569 713 203 Mobil+420 604 232 142 Emailfiala@kovolak.cz
Výkonný ředitel
Ing. Jaroslav Šoupal Telefon+420 569 713 202 Mobil+420 605 246 940 Emailsoupal@kovolak.cz
Výrobní ředitel
Ing. Ondřej Tvrdík Telefon+420 569 713 200 Mobil+420 605 246 941 Emailtvrdik@kovolak.cz
Obchodní ředitel
Lubomír Smutný Telefon+420 569 713 212 Mobil+420 603 248 687 Emailsmutny@kovolak.cz
Ředitel realizace projektů
Pavel Syrovátka Telefon+420 569 713 205 Mobil+420 603 527 482 Emailservis@kovolak.cz syrovatka@kovolak.cz
Servis
Alena Blažková Telefon+420 569 713 213 Emailfiltrace@kovolak.cz blazkova@kovolak.cz
Náhradní díly

Obchodní a technické zastoupení pro Slovensko

Jaromír Krasl Mobil+421 905 456 119 Emailkraslst@post.sk

TPU Prešov

Pavlovičovo nám. 12
080 01 Prešov
Slovensko


Zvětšit mapu
FILTRACEVirtuální prohlídka


Charitativní zápas | 29.09.2015

Dne 25.9.2015 se konal charitativní zápas, který jsme velice rádi finančně podpo...


Pracoviště povrchových úprav | 20.07.2015

V červnu byla dokončena realizace kompletního pracoviště povrcjhových úprav pro ...

Kovolak Kovolak
Marie Majerová 1152
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika
 
tel.: +420 569 726 060
fax: +420 569 713 214
email: kovolak@kovolak.cz