JSME VÁŠ PARTNER PRO KOMPLETNÍ DODÁVKY LAKOVEN

Profil společnosti

Lakovací kabiny Kovolak
Předmětem činnosti firmy je zajišťování kompletních dodávek zařízení lakoven pro nanášení nátěrových hmot nástřikem nebo máčením, včetně následného sušení, manipulace s výrobky a dalších operací.
 
Ve spolupráci s partnerskými firmami ze sdružení dodavatelů zařízení pro povrchové úpravy ASO dále nabízíme dodávky zařízení pro mechanickou a chemickou předúpravu povrchu (otryskávání, odmašťování, fosfátování, moření atd.), zařízení pro zneškodňování odpadních vod a plynných emisí z procesů povrchových úprav, zařízení pro nanášení práškových plastů a další související komponenty.

Naše nabídka zahrnuje

Firemní vozidlo
  • návrh technologie povrchové úpravy
  • zpracování projektové dokumentace provozu povrchových úprav
  • konstrukci zařízení v 3D systému
  • výrobu a dodávku zařízení
  • montáž a uvedení do provozu
  • komplexní odzkoušení všech prvků
  • záruční a pozáruční servis
  • dodávky náhradních dílů a filtračních náplní

Historie společnosti

Kovolak - povrchové úpravy

Firma Kovolak s.r.o. byla založena v roce 1993 skupinou odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru výroby zařízení pro povrchové úpravy, především lakoven pro nanášení tekutých nátěrových hmot.

Úzce specializované zaměření výrobního programu umožňuje aplikaci nejnovějších technických poznatků a značnou flexibilitu při hledání technického řešení procesu povrchových úprav, který v maximální míře odpovídá kapacitním požadavkům a prostorovým možnostem zákazníků. Z tohoto důvodu je většina dodávaných zařízení koncipována jako atypická.

V prvních letech vývoje společnosti převážná část dodávek směřovala na tuzemský trh, postupně se však zvyšoval počet obchodních případů zrealizovaných v zahraničí, především v Německu, Holandsku, Kazachstánu, Slovenské republice, Francii a dalších zemích.

V roce 1994 bylo založeno sdružení dodavatelů zařízení pro povrchové úpravy ASO, ve kterém působí spolu s firmou Kovolak i další společnosti zabývající se dodávkami zařízení pro technologicky související procesy.

Již v počátcích fungování firmy byl vytvořen stabilní tým technických a obchodních pracovníků s výbornými kvalifikačními předpoklady a odbornými zkušenostmi, které zaručují nalezení optimálního technologického řešení pro každého zákazníka. Díky soustavnému vzdělávání v oboru a využití špičkového technického a programového vybavení jsou naši specialisté schopni pracovat vysoce flexibilně a v prvotřídní kvalitě.

1
návrh
technologie
povrchové
úpravy
arrow-right
2
zpracování
projektové
dokumentace
arrow-right
3
výrobu
a dodávku
zařízení
arrow-right
4
montáž
a uvedení
do provozu
arrow-right
5
zaškolení
obsluhy
arrow-right
6
záruční
a pozáruční
servis
arrow-right
7
dodávky
náhradních dílů
a filtračních
náplní
arrow-right
Řešení na míru
na základě osobního
kontaktu se zákazníkem