JSME VÁŠ PARTNER PRO KOMPLETNÍ DODÁVKY LAKOVEN

Stříkací kabiny otevřené

Stolové a podlahové kabiny se suchým filtračním systémem

Lakovací kabina se suchým filtračním systémem

Typová řada stolových a podlahových kabin se suchým odlučováním pro stříkání kapalných nátěrových hmot splňuje přísné hygienické a ekologické požadavky díky vysoké účinnosti zachytávání pevných a kapalných částic přestřiků nátěrových hmot. S použitím filtrů s aktivním uhlím je docíleno i zachycení plynných emisí organických uhlovodíků. Třístupňový suchý odlučovací systém zaručuje snadnou údržbu a dlouhé intervaly čištění.

Typová řada stříkacích kabin obsahuje tři stolové kabiny a čtyři podlahové kabiny (viz katalog ke stažení). Tato řada umožňuje volbu optimální velikosti kabiny podle velikosti lakovaného výrobku a tím dává předpoklad k co nejnižší energetické náročnosti lakování. Na přání zákazníka je možné vyrobit kabinu s atypickými rozměry.

Kabiny jsou dodávány ve dvou verzích

Lakovací kabina se suchým filtračním systémem
  • Základní verze – bez možnosti použití filtrů s aktivním uhlím
  • Ekologická verze – umožňuje osazení kabiny filtračními patronami s aktivním uhlím pro záchyt plynných emisí

Odsávané podlahové stěny

Používají se v případě, kdy není nutné a nebo možné z technologických nebo prostorových důvodů ohraničit vlastní pracovní prostor. Odsávaná stěna je prakticky zadní odlučovací díl kabiny.

Odsávané stěny se dodávají ve čtyřech šířkách pracovního prostoru (viz. katalog ke stažení). Také u těchto stěn lze volit mezi verzí bez emisního filtru a verzí s možností osazení patron s aktivním uhlím.

Kabiny (resp. stěny) mohou být použity pro různé technologie nanášení NH (klasické ruční stříkání, lakování v elektrostatickém poli, lakování s použitím robotů, manipulátorů apod.).

sucha_filtrace_2
sucha_filtrace_3
sucha_filtrace_4
sucha_filtrace_5

Stolové a podlahové kabiny s mokrým filtračním systémem

Kabina s mokrým filtračním systémem
Kabina s mokrým filtračním systémem
Kabina s mokrým filtračním systémem
Kabina s mokrým filtračním systémem

Typová řada zepředu otevřených stříkacích kabin (dále jen „kabin“) s vodním filtračním systémem je určena k zabezpečení dokonalých hygienických a ekologických podmínek při nanášení tekutých nátěrových hmot (dále jen „NH“) na výrobky a díly menší a střední velikosti. Kabiny s vodním odlučovacím systémem jsou vhodné do provozů s vyšší spotřebou NH a zejména pro provádění nástřiků rychleschnoucích a vodouředitelných NH. Pro správnou funkci vodního odlučovacího systému je potřeba použít vhodný kaoagulační přípravek, který zajistí vysrážení a nelepivost přestřiků NH obsažených ve vodním systému. Kabiny je možné osadit zařízením pro kontinuální čištění vody z vodního odlučovacího systému

Typová řada těchto kabin obsahuje dvě stolové kabiny a čtyři podlahové kabiny (viz katalog ke stažení). Tato řada umožňuje volbu optimální velikosti kabiny podle velikosti stříkaného předmětu a tím dává předpoklad k co nejnižší energetické náročnosti lakování. Na požadavek zákazníka je možno vyrobit kabinu s atypickými rozměry.

Katalog ke stažení

 
 
 
 

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte pomocí naší poptávky.

1
návrh
technologie
povrchové
úpravy
arrow-right
2
zpracování
projektové
dokumentace
arrow-right
3
výrobu
a dodávku
zařízení
arrow-right
4
montáž
a uvedení
do provozu
arrow-right
5
zaškolení
obsluhy
arrow-right
6
záruční
a pozáruční
servis
arrow-right
7
dodávky
náhradních dílů
a filtračních
náplní
arrow-right
Řešení na míru
na základě osobního
kontaktu se zákazníkem