JSME VÁŠ PARTNER PRO KOMPLETNÍ DODÁVKY LAKOVEN

Lakovací linky

smt chartum

SMT Chartum (Sudán)

lakovací linka autobusů (vyšší dodavatel ASO Humpolec)

více informací >

SMT Chartum (Sudán)

Plechový izolovaný odmašťovací box s příslušenstvím o rozměrech 15,6 x 6 x 6 m, plechová izolovaná stříkací a sušící kabina plastizolu o rozměrech 15,6 x 6 x 6 m, plechová izolovaná stříkací a sušící kabina základu o rozměrech 15,6 x 6 x 6 m, plechová izolovaná kabina pro broušení, tmelení a sušení o rozměrech 15,6 x 6 x 6 m, plechová izolovaná stříkací a sušící kabina vrchního laku o rozměrech 15,6 x 6 x 6 m včetně vstupního a výstupního dopravníku, přesuvny a vozíků.

Kabiny jsou vybaveny suchým odlučováním, elektrickým ohřevem vzduchu, pojízdnými zvedacími plošinami pro stříkače a nůžkovými zvedacím plošinami pro zvedání karoserií autobusů. Součástí dodávky byla i stavební elektroinstalace, páteřní rozvody medií a klimatizace haly.

smt chartum smt chartum 2
 
autokola1

Autokola Hayes Lemmerz Ostrava

lakovna disků kol pro osobní automobily

více informací >

Autokola Hayes Lemmerz Ostrava

Kompletní linka na povrchovou úpravu disků kol obsluhovaná zvýšeným podlahovým dopravníkem sestavená z kabiny ionizačního ofuku, dvojice stříkacích kabin s vodním odlučováním pro automatický nástřik výrobků, vytěkacího tunelu, sušky, vypalovací pece a chladícího tunelu.

Přívodní plynová vzduchotechnická jednotka se zpětným získáváním tepla. Flotační jednotka pro čištění vody ve vodních nádržích stříkacích kabin.

autokola1 autokola2
 
tatra1

Tatra Vagonka Poprad

lakovna dílů brzdových soustav železničních vagonů

více informací >

Tatra Vagonka Poprad

Kompletní linka obsluhovaná podvěsným dopravníkem obsahující průjezdní postřikový odmašťovací stroj, sušku po odmaštění, 3 stříkací boxy se suchým odlučováním
š = 1600 mm, 3 vytěkací tunely a sušící pec.

Kompletní přívodní vzduchotechnika s termoventilační jednotkou na zemní plyn a rotačním rekuperátorem tepla. Kompletní odsávací vzduchotechnika včetně katalytické spalovny.

tatra1 tatra2
 
benteler1

Benteler Liberec

konzervace dutin náprav osobních automobilů (vyšší dodavatel Del Ždár n/S)

více informací >

Benteler Liberec

Pracoviště předehřevu, automatický voskovací box, plynová suška pro teplotu 80°C, chladící tunel, plynová přívodní jednotka, řetězový dopravník, vzduchotechnika, elektroinstalace.

benteler1 benteler2
 
linde1

LINDE Český Krumlov

lakovna skříní převodovek

více informací >

LINDE Český Krumlov

Plechová stříkací kabina o rozměrech l x š x v = 4,6 x 3,5 x 3 m a vytěkací tunel o roměrech l x š x v = 3 x 2,6 x 3 m v linkovém uspořádání. Kabina a vytěkací tunel osazeny posuvnými vraty se servopohonem. Manipulace s výrobky dvoudráhovým podvěsným dopravníkem.

Vzduchotechnická strojovna umístěna na OK nad stříkací kabinou. Ohřev vzduchu horkovodní se zpětným získáváním tepla. Vzduchotechnické potrubí, elektroinstalace.

linde1 linde2
 
pbs1

PBS Třebíč (dodavatel HK ENG Chrudim)

lakovna ocelových konstrukcí

více informací >

PBS Třebíč (dodavatel HK ENG Chrudim)

Stříkací kabina pro základní nátěr ze sendvičových panelů se suchým odlučováním o rozměrech (l x š x v)= 6 x 4 x 3,5 m, kabina dosoušení základního nátěru o rozměrech (l x š x v)= 8 x 4 x 3,5 m.

Stříkací kabina pro vrchní nátěr ze sendvičových panelů se suchým odlučováním o rozměrech (l x š x v)= 6 x 4 x 3,5 m, kabina vytěkání o rozměrech
(l x š x v)= 8 x 4 x 3,5 m, sušící kabina vrchního nátěru (70°C, topená horkou vodou) o rozměrech (l x š x v) = 12 x 4 x 3,5 m, ruční podvěsný dopravník s nosností
800 kg, přívodní horkovodní vzduchotechnické jednotky s rekuperací a vlhčením přívodního vzduchu, vzduchotechnické potrubí, elektroinstalac.

pbs1 pbs2
 
elster1

ELSTER Stará Turá

lakovna plynoměrů

více informací >

ELSTER Stará Turá

Podlahový stříkací box se suchým odlučováním SBPE 02 s průchodem pro dopravník, plechový izolovaný prostor o rozměrech (l x š x v) = 6,5 x 2 x 2,5 m s dvojím vzduchotechnickým režimem vytěkání – sušení 60°C (sušení vytápěno plynovou termoventilační jednotkou), ruční podvěsný dopravník s 50 vozíky, přívodní plynová termoventilační jednotka.

elster1 elster2
 
hoval2

HOVAL Dolný Kubín

lakovna těles kotlů

více informací >

HOVAL Dolný Kubín

Linka povrchových úprav těles kotlů se skládá ze stříkací kabiny se suchým odlučovacím systémem o rozměrech (lxšxv)= 4 x 4,3 x 4 m, plechové izolované sušky na zemní plyn o rozměrech (lxšxv)=8,9 x 2,9 x 4 m, podvěsného dopravníku s elektrickým kladkostrojem, poháněné válečkové dráhy, plechové izolované přípravny barev o rozměrech (dxšxv)=4,5 x 3,5 x 4 m, přívodní termoventilační jednotky, kompletní vzduchotechniky a elektroinstalace.

hoval2 hoval1
 
1
návrh
technologie
povrchové
úpravy
arrow-right
2
zpracování
projektové
dokumentace
arrow-right
3
výrobu
a dodávku
zařízení
arrow-right
4
montáž
a uvedení
do provozu
arrow-right
5
zaškolení
obsluhy
arrow-right
6
záruční
a pozáruční
servis
arrow-right
7
dodávky
náhradních dílů
a filtračních
náplní
arrow-right
Řešení na míru
na základě osobního
kontaktu se zákazníkem