JSME VÁŠ PARTNER PRO KOMPLETNÍ DODÁVKY LAKOVEN

Stolové a podlahové kabiny se suchým filtračním systémem

Lakovací kabina se suchým filtračním systémem

Typová řada stolových a podlahových kabin se suchým odlučováním pro stříkání kapalných nátěrových hmot splňuje přísné hygienické a ekologické požadavky díky vysoké účinnosti zachytávání pevných a kapalných částic přestřiků nátěrových hmot. S použitím filtrů s aktivním uhlím je docíleno i zachycení plynných emisí organických uhlovodíků. Třístupňový suchý odlučovací systém zaručuje snadnou údržbu a dlouhé intervaly čištění.

Typová řada stříkacích kabin obsahuje tři stolové kabiny a čtyři podlahové kabiny (viz katalog ke stažení). Tato řada umožňuje volbu optimální velikosti kabiny podle velikosti lakovaného výrobku a tím dává předpoklad k co nejnižší energetické náročnosti lakování. Na přání zákazníka je možné vyrobit kabinu s atypickými rozměry.

Kabiny jsou dodávány ve dvou verzích

Lakovací kabina se suchým filtračním systémem
  • Základní verze – bez možnosti použití filtrů s aktivním uhlím
  • Ekologická verze – umožňuje osazení kabiny filtračními patronami s aktivním uhlím pro záchyt plynných emisí

Odsávané podlahové stěny

Používají se v případě, kdy není nutné a nebo možné z technologických nebo prostorových důvodů ohraničit vlastní pracovní prostor. Odsávaná stěna je prakticky zadní odlučovací díl kabiny.

Odsávané stěny se dodávají ve čtyřech šířkách pracovního prostoru (viz. katalog ke stažení). Také u těchto stěn lze volit mezi verzí bez emisního filtru a verzí s možností osazení patron s aktivním uhlím.

Kabiny (resp. stěny) mohou být použity pro různé technologie nanášení NH (klasické ruční stříkání, lakování v elektrostatickém poli, lakování s použitím robotů, manipulátorů apod.).

1
návrh
technologie
povrchové
úpravy
arrow-right
2
zpracování
projektové
dokumentace
arrow-right
3
výrobu
a dodávku
zařízení
arrow-right
4
montáž
a uvedení
do provozu
arrow-right
5
zaškolení
obsluhy
arrow-right
6
záruční
a pozáruční
servis
arrow-right
7
dodávky
náhradních dílů
a filtračních
náplní
arrow-right
Řešení na míru
na základě osobního
kontaktu se zákazníkem