JSME VÁŠ PARTNER PRO KOMPLETNÍ DODÁVKY LAKOVEN

Sušky, vytěkací a chladící tunely

Suška
Suška
Suška
Suška

Sušky

Sušky zajišťují vytvrzení nátěru při zvolené teplotě sušení. Jejich teplotní režim je monitorován a ovládán podle předem stanovených hodnot, které se zadávají na ovládacím panelu. Sušky mohou být koncipovány jako komorové nebo průjezdné. Pro ohřev vzduchu lze použít zemní plyn, naftu, horkou vodu, páru nebo elektřinu. Sušky jsou vybaveny řídícím a regulačním systémem zajišťujícím dodržení požadované teploty a doby zasychání. Pro sušení povlaků rozpouštědlových nátěrových hmot jsou sušky vybaveny analyzátorem plynu, který monitoruje koncentraci výparů rozpouštědel v prostoru sušky. V případě překročení mezní hodnoty koncentrace těchto výparů se pomocí soustavy klapek provede odvětrání sušky.

Vytěkací tunely

Vytěkací tunely jsou určeny pro odsávání těkavých látek, které se odpařují z povrchu výrobku bezprostředně po nástřiku nátěrové hmoty.

Technická koncepce a vybavení těchto zařízení se přizpůsobují sortimentu a výrobním kapacitám.

Obvykle jsou sestaveny z ocelových panelů a sloupků. Vytěkací tunely jsou opatřeny nuceným odsáváním vzduchu. Přívod vzduchu je řešen buď přisáváním podtlakem z okolních prostor nebo nuceně ventilátorem.

vytěkací tunelvytěkací tunelvytěkací tunel

Chladící tunely

Chladící tunely jsou určeny pro ochlazení výrobků po průchodu suškou před další manipulací. Mají samostatné odsávací i přívodní vzduchotechnické zařízení a jsou konstruovány podle specifických požadavků.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte pomocí naší poptávky.

1
návrh
technologie
povrchové
úpravy
arrow-right
2
zpracování
projektové
dokumentace
arrow-right
3
výrobu
a dodávku
zařízení
arrow-right
4
montáž
a uvedení
do provozu
arrow-right
5
zaškolení
obsluhy
arrow-right
6
záruční
a pozáruční
servis
arrow-right
7
dodávky
náhradních dílů
a filtračních
náplní
arrow-right
Řešení na míru
na základě osobního
kontaktu se zákazníkem